Ing. Denisa Vohradníková

 • úspěšná absolventka Soukromé vyšší odborné školy pro dentální hygienistky v Praze
 • 2021 – získala titul Ing. na ČVUT Praha, magisterské studium na fakultě biomedicínského inženýrství
 • Vstupní vyšetření a ošetření

  • Vaši návštěvu v ordinaci dentální hygieny zahájíme zjištěním stavu individuální úrovně dentální hygieny, informováním o průběhu celého často hodinového ošetření, které je zahájeno nejčastěji odstraněním zubního kamene ve všech lokalitách chrupu s důrazem na léčebný význam péče o dutinu ústní a komfort při ošetření. Důležitá je následná vzájemná spolupráce pro docílení maximálního efektu léčebného ale i estetického – instruktáž, jak nejlépe a jednoduše používat pomůcky pro dentální hygienu. Pro zvýšení účinku komplexního ošetření zubů a dásní je návštěva dokončena optimální fluoridací celého chrupu – pro remineralizaci a posílení skloviny zubů.
 • Estetika - Air Flow, prezentace stavu kamerou, bělení

  • Mezi standardní služby tedy nabízíme odstranění zubního kamene nad i pod úrovní dásní ruční i přístrojovou metodou (ultrazvuk), dále odstranění pigmentací (hnědých skvrn) šetrnou depurací speciální pastou případně metodou Air Flow (jemné pískování). Tuto metodu lze využít při pravidelných návštěvách již s dostatečnou hygienou dutiny ústní. Pokud by i tato metoda nebyla pro Vás dostačující, nabízíme bělící systém pro zářivější odstín zubů. Pro docílení maximálního komfortu při ošetření disponujeme i lokálním znecitlivěním při často nutném léčebném zákroku v oblasti citlivé dásně. Pro přehlednější popis a instruktáž dle zájmu či potřeby můžeme navíc každý detail v ústech prezentovat na obrazovce speciální intraorální kamerou.
 • Péče o budoucí maminky a dentální hygiena u dětí

  • Pro budoucí maminku a zdraví i jejího dítěte je nutná dostatečná dentální hygiena. Např. při nevolnostech a častějším zvracení u matky se zvyšuje nejen riziko vzniku zánětu dásní ale i riziko vzniku zubního kazu. U některých zdravotních pojišťoven je navíc možné využít příspěvek na dentální hygienu v těhotenství.
  • U dětí se snažíme o zachovaní prvních zoubků co nejdéle a minimalizovat vznik zubního kazu. Pokud se dětské zoubky kazí, může se kaz rozšířit i na zuby definitnivní, které se často musí ošetřit často komplikovaně plombou (výplní) již brzkém věku. V případě, kdy se dětský zoubek musí vytrhnout (extrahovat) z důvodu rozsáhlého kazu dříve, než je to vhodné, následuje často komplikovaná, dlouhotrvajcí a nákladná ortodontická terapie – rovnátka. Proto nabízíme pro rodiče s dětmi i kratší 30ti minutové návštěvy s motivací a instruktáží, které následně zlepší zručnost a hlavně přístup dítěte k dentální hygieně.
 • Zdravé dásně pro zdraví Vašich zubů

  • S ideálním stavem dentální hygieny navíc zubní lékaři často nabízí dlouhodobější záruky na svou práci. Při provedení i běžné výplně (plomby) lze prodloužit její životnost u pacienta se zdravými dásněmi o mnoho let. Krvácení dásní často neumožňuje plánovaný zákrok u komplikovaného zubu a ten se následně musí extrahovat (vytrhnout) – rostoucí zuby moudrosti (osmičky) se zánětem dásní, apod.
 • Ceník

  • Vstupní hodinové vyšetření a ošetření nyní nabízíme za akční cenu 1000 kč tedy i včetně základního balíčku pomůcek pro dentální hygienu. U menších dětí do 6ti let je cena 700 kč a u starších do 18ti let je za cenu 800 kč. V ceně ošetření jsou tedy zahrnuty i mezizubní kartáčky pro základní nácvik dentální hygieny, která je součástí vstupního vyšetření a ošetření. Pokud zapomenete svůj vlastní kartáček, který doporučujeme mít u sebe, nabídneme zubní kartáček zdarma. Pro zachování Vašeho orálního zdraví doporučujeme návštěvu zubní hygieny ideálně 2x ročně, tyto další návštěvy jsou již za cenu 700 kč.
 • Příspěvky zdravotních pojišťoven

  • Každá zdravotní pojišťovna neustále rozšiřuje příspěvky pro zdravotní péči svým pojištěncům, příspěvky nabízejí mimojiné i pro služby dentální hygieny, sledujte aktuálně ZDE
 • Zasíláme termíny mailem i sms zprávou

  • Objednat či změnit termín můžete Online nebo telefonicky +420 463 034 144. Pokud se registrujete do našeho online systému, při vytvoření každé objednávky Vám automaticky zasíláme potvrzující mail s termínem a s možností přímého importu např. do MS Outlook a dále zasíláme připomenutí termínu formou SMS cca 3 dny před Vaší plánovanou návštěvou.
 • Platební terminál a Benefit Plus

  • Pokud zapomenete hotovost, kterou preferujeme, akceptujeme platební kartu, i bezkontaktní formou. Pokud Vám zaměstnavatel nabízí úhradu za Vaši zdravotní péči, plaťte u nás kartou Benefit Plus

Děkujeme za případné využití našich služeb, věříme, že budete spokojeni. V našem zájmu je zdraví Vašich zubů a dásní – důkladně, šetrně a komfortně!

Ing. Denisa Vohradníková