Bc. Michaela Netolická, DiS.

  • úspěšná absolventka Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích a Soukromé vyšší odborné školy pro dentální hygienistky v Praze

Vaši návštěvu v ordinaci dentální hygieny zahájíme zjištěním stavu individuální úrovně dentální hygieny, informováním o průběhu celého často hodinového ošetření, které je zahájeno nejčastěji odstraněním zubního kamene ve všech lokalitách chrupu s důrazem na léčebný význam péče o dutinu ústní a komfort při ošetření. Důležitá je následná vzájemná spolupráce pro docílení maximálního efektu léčebného ale i estetického – instruktáž, jak nejlépe a jednoduše používat pomůcky pro dentální hygienu. Pro zvýšení účinku komplexního ošetření zubů a dásní je návštěva dokončena optimální fluoridací celého chrupu – pro remineralizaci a posílení skloviny zubů.

Při pravidelných návštěvách s dostatečnou hygienou dutiny ústní se zaměřujeme individuálně více na řešení estetických problémů každého pacienta – zejména odstranění „hnědých“ skvrn na zubech (pigmentace). Pro docílení maximálního komfortu při ošetření disponujeme i lokálním znecitlivěním při často nutném léčebném zákroku v oblasti citlivé dásně.

S ideálním stavem dentální hygieny navíc zubní lékaři často nabízí dlouhodobější záruky na svou práci. Při provedení i běžné výplně (plomby) lze prodloužit její životnost u pacienta se zdravými dásněmi o mnoho let. Krvácení dásní často neumožňuje plánovaný zákrok u komplikovaného zubu a ten se následně musí extrahovat (vytrhnout) – rostoucí zuby moudrosti (osmičky) se zánětem dásní, apod.

Mezi standardní služby tedy nabízíme odstranění zubního kamene nad i pod úrovní dásní ruční i přístrojovou metodou (ultrazvuk), dále odstranění pigmentací (hnědých skvrn) šetrnou depurací speciální pastou případně metodou Air Flow (pískování), aj. Pokud není „barva“ zubů ideální, nabízíme i bělení zubů.  Pro přehlednější popis a instruktáž dle zájmu či potřeby můžeme navíc každý detail v ústech prezentovat na obrazovce speciální intraorální kamerou, která je součástí vybavení ordinace.

V ceně ošetření jsou zahrnuty i mezizubní kartáčky pro základní nácvik dentální hygieny, která je součástí vstupního vyšetření a ošetření. Pokud zapomenete svůj vlastní kartáček, který doporučujeme mít u sebe, nabídneme kartáček zdarma.

Vstupní hodinové vyšetření a ošetření nyní nabízíme za akční cenu 800 kč včetně základního balíčku pomůcek pro dentální hygienu.

Objednat či změnit termín můžete Online nebo telefonicky +420 463 034 144. Pokud se registrujete do našeho online systému, při vytvoření každé objednávky Vám automaticky zasíláme potvrzující mail s termínem a s možností přímého importu např. do MS Outlook a dále zasíláme připomenutí termínu formou SMS cca 3 dny před Vaší plánovanou návštěvou.

Děkujeme za případné využití našich služeb, věříme, že budete spokojeni. V našem zájmu je zdraví Vašich zubů a dásní – ideálně důkladně, šetrně a bezbolestně!

Bc. Michaela Netolická, DiS.